LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS HISTORICAL AND 22LR 2024
góra strony
Lista startowa zawodów - klasa KarabinHist.Wojskowy & KarabinHist.Open.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa Stanowisko
dwubój

1. Waldemar Król  CG M63   KarabinHist.Open zm. 2 / st. 12
2. Wojciech Pieńkowski  K-31 7,5/55  KarabinHist.Wojskowy zm. 6 / st. 2
3. Jens Lämmlein  6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 6 / st. 5
4. Philipp Hallermann  Carl Gustafs M96  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 2
5. Michał Wodnicki  CG M96 6,5x55SE  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 5
6. Michał Wodnicki  CG M96 6,5x55SE  KarabinHist.Open zm. 1 / st. 5
7. Robert Lao  Carl Gustafs 6,5x55   KarabinHist.Wojskowy zm. 3 / st. 1
8. Robert Lao  Carl Gustafs 6,5x55   KarabinHist.Open zm. 6 / st. 1
9. Alexander Henning  P17 .30-06 Springf  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 9
10. Bendikt Popp  MAUSER M63  KarabinHist.Open zm. 6 / st. 6
11. Heidemarie Henning  M96 6,5x55SE  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 8
12. Paweł Sergiew  Mosin M28/30 7,62x54R  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 2
13. Łukasz Żychiewicz  Mosin M 28/30 7,62x53R  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 4
14. Keith Krügel  Enfield No. 4MK1 .303 Br  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 2
15. Marc Danapel  Mauser K98  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 11
16. Christina Lämmlein  Mauser M96 6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 6 / st. 4
17. Jan Emminger  K98 Norwegen / 7,62x51 Nato  KarabinHist.Open zm. 2 / st. 3
18. Frank Zuege  DWM 1908 7x57 Mauser  KarabinHist.Wojskowy zm. 6 / st. 3
19. Wojciech Suchomski  Mosin 7.62x54r  KarabinHist.Wojskowy zm. 3 / st. 3
20. Wojciech Suchomski  Krag Jorgensen 6.5x55se  KarabinHist.Open zm. 1 / st. 3
21. Maciej Wojnowski  Lee Enfield No4 Mk2 .303 Brit  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 12
22. Dieter Galzow  Smith Corona 1903 A3 .30/06  KarabinHist.Open zm. 4 / st. 5
23. Uwe Emminger  FR-8 / 7,62x51 Nato  KarabinHist.Open zm. 2 / st. 2
24. Grzegorz Trzmielewski  K31 7,5x55 SWISS  KarabinHist.Wojskowy zm. 3 / st. 7
25. Grzegorz Trzmielewski  Carl Gustaf M63  KarabinHist.Open zm. 5 / st. 7
26. Florian Schmitt  SCHWEIZER KARABINER K11/6,5x55SE  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 6
27. Andreas Düren  Carl Gustafs 6.5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 5 / st. 10
28. Wojciech Śmierzchalski  HUSQVARNA 6.5 X55  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 4
29. Armin Kobus  Schmidt-Rubin K31 kal. 7,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 4
30. Sławomir Nowak  K31  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 6
31. Sławomir Nowak  K31  KarabinHist.Open zm. 2 / st. 4
32. Tomasz Błoch  Carl Gustafs M63 6.5x55SE  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 5
33. Helmut Dugnus  M96 6,5x55  KarabinHist.Open zm. 5 / st. 5
34. Sławomir Sawala  Carl Gustav 6,5 x 55  KarabinHist.Wojskowy zm. 3 / st. 11
35. Stephan Masanneck  Carl Gustafs 6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 10
36. Andreas Hempel  M38 6,5 SE  KarabinHist.Wojskowy wybierz
37. Janusz Kowalski  K31 7.5x 55   KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 6
38. Mariusz Pańko  LEE Efield 303BR  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 9
39. Wojciech Ropiak  SVT - 40, 7,62 x 54 R  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 7
40. Frank Bickert  Carl Gustafs 1906 6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 7
41. Frank Bickert  Carl Gustafs 1906  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 8
42. Mieczysław Kowalski  Schmidt kał 7.5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 12
43. Mieczysław Kowalski  Kał 6.5x55, Carl Gustaff  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 6
44. Andre Rieken  Carl Gustafs M96 -6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 8
45. Andre Rieken  Springfield M14 -308  KarabinHist.Open zm. 3 / st. 9
46. Grzegorz Śmiglak  Lee Enfield No.4 Mk1/3 .303Brit  KarabinHist.Wojskowy zm. 3 / st. 10
47. Bastian Janik  Schmidt Rubin G11 7,5x55  KarabinHist.Open zm. 5 / st. 12
48. Przemysław Wójtowicz  M-96 6.5x55 SE  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 1
49. René Katzer  M 24/47 8x57 IS  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 7
50. Daniel Cwirko  CG 96  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 3
51. Daniel Cwirko  CG 63  KarabinHist.Open zm. 5 / st. 3
52. Karol Wierzchnicki  K31 Schmidt-Rubin kal. 7.5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 8
53. Magdalena Lach  Carl Gustafs   KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 1
54. Magdalena Lach  Carl Gustafs 6,5x55  KarabinHist.Open zm. 5 / st. 1
55. Marcin Konkol  Schmit-Rubin 7,5x55  KarabinHist.Wojskowy wybierz
56. Adam Wilk  Carl Gustav  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 12
57. Wojciech Rej  CG 6,5x55  KarabinHist.Open zm. 1 / st. 1
58. Maciej Reszkowski  Carl Gustaf m 96, 6.5x55se  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 11
59. Armin Kobus  Mosin 91/30 7.62×54R  KarabinHist.Open zm. 4 / st. 4
60. Maciej Narkiewicz  W+F BERN K31 7,5x55swiss  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 11
61. Rafał Sokołowski  CG 63 6,5*55  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 6
62. Rafał Sokołowski  CG 96 6,5*55  KarabinHist.Open zm. 1 / st. 2
63. Dariusz Romankiewicz  Rubin K31 7,5 x 55  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 10
64. Wiesław Zmysłowski  Karabin CARL GUSTAF M-96 6,5 x 55  KarabinHist.Wojskowy zm. 4 / st. 10
65. Krzysztof Budych  CARL GUSTAF 6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 8
66. Maciej Błotny  Carl Gustaf M96 6,5x55SE  KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 11
67. Maciej Błotny  Husqvarna M63 6,5x55SE  KarabinHist.Open zm. 6 / st. 11
68. Sławomir Mlicki  Lee Enfield   KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 9
69. Witold Kaczmarek  Carl Gustafs 6,5x55  KarabinHist.Wojskowy zm. 2 / st. 9
70. Mariusz Łokaj  CARL GUSTAFS M96 6.5X55   KarabinHist.Wojskowy wybierz
71. R 1    KarabinHist.Wojskowy zm. 1 / st. 13
72. Nikodem Różański  SKS 7.62x39  KarabinHist.Wojskowy wybierz
73. Szczepan Borzęcki  6.5x55se  KarabinHist.Wojskowy wybierz
74. Krzysztof Bielecki  Carl Gustafs 6,5x55SE  KarabinHist.Open wybierz



Lista startowa zawodów - klasa Rimfire & RimfireSemi-Auto.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa Stanowisko
dwubój

1. Maciej Krawczak  CZ 457   Rimfire zm. 3 / st. 1
2. Jörg Martin Vater  Tikka T1X  Rimfire zm. 1 / st. 1
3. Wojciech Suchomski  KK 150 .22LR  Rimfire zm. 3 / st. 2
4. Kenneth Hans Smith  Savage Mark 2 .22lr  Rimfire zm. 1 / st. 4
5. Alexander Pilz  Anschütz APR .22lr  Rimfire zm. 5 / st. 8
6. Alexander Pilz  Ruger 10/22 .22lr  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 8
7. Wojciech Pieńkowski  CZ at one ,22  Rimfire zm. 4 / st. 1
8. Christian Zöcklein  Bergara B14R in .22lr  Rimfire zm. 1 / st. 8
9. Philipp Hallermann  CZ 457   Rimfire zm. 4 / st. 2
10. Michał Wodnicki  CZ457  Rimfire zm. 5 / st. 12
11. Michał Wodnicki  RRA  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 12
12. Robert Lao  CZ457 22lr   Rimfire zm. 5 / st. 1
13. Markus Ludwig Keller  Tikka T1X 222lr  Rimfire zm. 1 / st. 2
14. Marek Pietrzak  Tikka T1X MTR .22 LR  Rimfire zm. 5 / st. 7
15. Ireneusz Miskiewicz  CZ 475 .22  Rimfire zm. 2 / st. 10
16. Dominique Groß  Tikka T1x .22lr  Rimfire zm. 3 / st. 9
17. Frank Weber  Ruger Precicion Rimfire  Rimfire zm. 1 / st. 7
18. Alexander Henning  CZ457 .22lr  Rimfire zm. 2 / st. 13
19. Jürgen Schickert  CZ 457 LRP  Rimfire zm. 1 / st. 6
20. Łukasz Żychiewicz  CZ Brno 2 .22 LR  Rimfire zm. 3 / st. 15
21. Hannes Kuhlmann  Anschütz 1761  Rimfire zm. 3 / st. 16
22. Hannes Kuhlmann  Volquartsen  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 14
23. Andre Kuhn  CZ 457LRP .22Lr  Rimfire zm. 1 / st. 10
24. Keith Krügel  Ruger 10/22  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 16
25. Rene Simon  CZ 457  Rimfire zm. 2 / st. 1
26. Georges Bigdowski  CZ457 LRP  Rimfire wybierz
27. Lennart Hahn  Bergara B14r, .22 lr  Rimfire zm. 4 / st. 13
28. Ralf Schulze  Ruger Rimfire  Rimfire zm. 3 / st. 8
29. Karol Karwacki  CZ457 LRP .22lr  Rimfire zm. 5 / st. 3
30. Michael Münzberg  Anschütz  Rimfire zm. 3 / st. 10
31. Frank Zuege  Walther GSP .22lr  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 3
32. Stanisław Greszta  CZ 457LRP 22LR  Rimfire zm. 3 / st. 7
33. Armin Kobus  CZ 457 kal. 22LR  Rimfire zm. 3 / st. 4
34. Stephan Drüg  Anschütz .22lr  Rimfire zm. 4 / st. 9
35. Sławomir Nowak  KK 150 .22LR  Rimfire zm. 2 / st. 16
36. Finn Nielsen  Bergara 22 cal  Rimfire wybierz
37. Uwe Käppler  Anschütz 2007/2013  Rimfire wybierz
38. Błażej Domański  RRA .22LR  RimfireSemi-Auto zm. 5 / st. 2
39. Rafał Morel  CZ 457 LRP .22Lr  Rimfire zm. 1 / st. 11
40. Stefan Clement  Anschütz 1761  Rimfire zm. 4 / st. 6
41. Mariusz Dziwura  CZ 457 LRP .22Lr  Rimfire zm. 1 / st. 13
42. Mateusz Pomorski  CZ457 LRP - 22LR  Rimfire zm. 5 / st. 4
43. Stephan Masanneck  Weihrauch HW60M 22Lr  Rimfire zm. 3 / st. 13
44. Wiesław Kępa  CZ 457 LRP .22Lr  Rimfire zm. 1 / st. 12
45. Mikolaj Maksym  22lr remek  Rimfire zm. 1 / st. 3
46. Mario Moeller  CZ 457, .22  Rimfire zm. 3 / st. 11
47. Janusz Kowalski  Anschutz 1761. .22lr  Rimfire zm. 3 / st. 3
48. Mariusz Pańko  Anschutz 64  Rimfire zm. 1 / st. 16
49. Tom Schneider  Ruger RPR   Rimfire zm. 3 / st. 6
50. Oliver Nell  Ruger 10/22 SK  RimfireSemi-Auto zm. 4 / st. 5
51. Przemyslaw Krzywodajc  Cz 457 22lr  Rimfire zm. 1 / st. 15
52. Przemyslaw Krzywodajc  Bergara BXR  RimfireSemi-Auto zm. 2 / st. 15
53. Jacek Chełstowski  CZ 457 LRP .22 LR  Rimfire zm. 4 / st. 15
54. Zdzisław Przybylski  CZ 457  Rimfire zm. 4 / st. 10
55. Ingo Neumann  Tikka T1x .22  Rimfire zm. 2 / st. 6
56. Jan Fikus  CZ457 MTR .22LR  Rimfire zm. 5 / st. 5
57. Daniel Cwirko  ANSCHUTZ 54  Rimfire zm. 1 / st. 5
58. Sascha Rodriguez  Tikka T1X .22lr  Rimfire zm. 2 / st. 3
59. Kevin Pospesch  CZ 457 .22  Rimfire zm. 1 / st. 9
60. Dennis Niemack  Bergara B14 .22lr  Rimfire zm. 2 / st. 5
61. Karol Wierzchnicki  Cz457.22LR  RimfireSemi-Auto zm. 3 / st. 14
62. Tomasz Jastrząbek  22 lr  RimfireSemi-Auto wybierz
63. Marcin Konkol  Anschutz mod.1807 kal.22lr  Rimfire wybierz
64. Sławomir Kopyś  Cz457  Rimfire zm. 5 / st. 6
65. Damian Pizoń  Rouger .22LR  Rimfire zm. 2 / st. 11
66. Jakub Tadeja  CZ 457, .22LR  Rimfire zm. 4 / st. 7
67. Maciej Narkiewicz  Anschutz 1913  Rimfire zm. 1 / st. 14
68. Przemyslaw Strzeszyński  Anschutz 1761 LR22  Rimfire zm. 2 / st. 2
69. Piotr Rózga  22LR  Rimfire zm. 4 / st. 11
70. Dariusz Romankiewicz  Cz 457 LRP .22LR  Rimfire zm. 5 / st. 10
71. Jens Lämmlein  CZ 457 .22lr  Rimfire zm. 3 / st. 5
72. Jarosław Szabunia  CZ 457 22LR  Rimfire zm. 4 / st. 4
73. Nikodem Różański  Tippmann .22LR  RimfireSemi-Auto zm. 5 / st. 13
74. Szczepan Borzęcki  Remington 597  RimfireSemi-Auto zm. 5 / st. 9
75. Krzysztof Bielecki  CZ 457 .22LR  Rimfire zm. 5 / st. 11
76. Sergiy Yenkov  Anschütz APR .22lr   Rimfire zm. 2 / st. 7
77. Tom Acker  CZ 457 LRP .22lr  Rimfire zm. 2 / st. 8
78. Henrik Mehl  KK Repetierer Schulz und Larsen  Rimfire wybierz
79. Piotr Zmyślony  .22LR  Rimfire zm. 5 / st. 14



Lista zarejestrowanych osób bez broni.
Imię i NazwiskoKod i miastoImię i NazwiskoKod i miasto

Claudia Acker30926 SeelzeKrzysztof Jaśków72-006
Paulina Borzęcka69-200Lidia Kosidło64-915 Jastrowie
Petra Danapel21266 JesteburgFlorian Schmitt96178 Pommerfselden
Monika Ganda-Zawól66-400 Gorzów WielkopolskiMarta Zurowska81735 Monachium
Lennart Hahn38116 BraunschweigJakub Żychiewicz30-079
Lista zarejestrowanych samochodów.
Nr rejestracyjnyMarka i modelNr rejestracyjnyMarka i model

B-KS-136Audi Q5OHZ-MT104Opel Astra
BABP289Skoda OctaviaOK-RJ258Skoda
CB7137PBmw X3OPO4GU5Renault Master
CBY2011WRenault KadjarPMI22031Citroen Berlingo
DB5688HNissan X-TrailPMI26322Hyundai Tucson
DGR206AYMazda Cx5PMI27500 Ford Cmax
DL9373FToyota YarisPO4K050Nissan Patrol
DW8S456Audi A7PO6MU85Bmw X3
DWR9761LVw SharanPO9NL36Skoda Octavia
EBEPY409Porsche CayennePP4060EBmw3
EH-JO120Jeep Grand CherokeePZ4K013Nissan Nv200
FCZ1710KiaPZL20310Saab 9-3
FG8819EMazda 6RD-HD294Ml 350 Cdi
FL4936-RP01Jeep Grand Cherokee
FO-IO101Jeep Renegade S-ER1040Volkswagen Tiguan
FOIO1011Skoda KodiaqSHG-B-338Audi A6
FOIO1101Skoda KodiaqSRB-HM-114Tcross
FSW01WJRenault Megane 2SZ-HK308Seat Ateca
FWS80H7Honda Accord UEM-RK65Ford S-Max
FZ1332UBmw VGEN319Vw T4
GS8382EMercedesWD6920NToyota
GSL63673Opel ZafiraWE1E922Skoda Octavia
H-SY800Mercedes GleWE262YPBmw 5
HE-MT2410HyundaiWE8F972Lexus
HG-ON293VwWI640JYVw Tiguan Allspace
HSTTI4Vw T4WILLFOLLOWLATERVw
IN-B5985EAudi Q8 EtronWIS-RD999Audi A4
KK66063Citroen BerlingoWO-KP11Vw Caddy
LBL48749Hiundai Santa FeWP7983RSkoda Octavia
LIF-IC33Mercedes C220DWR-PH74Mercedes Gl
LU034JKFord Mondeo WZ644EXOpel Insignia
ME-AD1110Volvo V40Z711Ram 1500
MNG8015Vw TiguanZGR3H60Borzęcki
MOSBT100Mb-V300 DZGY48399Vw Tiguan
N0DIVERJeep WranglerZK3264KMercedes Suv
N19VMercedes MlZPL08932Mitsubishi
NKE00048Mercedes S500ZS920RHFord Ranger
NMR11119Vw TouaregZST40646Chevrolet Aveo
NMR50MMVolkswagen FoxZST75111Mitsubishi Outlander
NPI16703Iveco Daily KamperZW-JV80Mb
NT-LE624EMercedes Eqb