LONG RANGE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2024
góra strony
Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1100 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1100 m

1. Rafał Walczowski  JP 6,5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
2. Igor Stefanowski  JP 6.5CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
3. Damian Garwolski   HK MR308 Cal. .308 Win  Semi-Auto - zm. 1 / st. 24  
4. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
5. Adam Dadaczyński  6,5 J.P.  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
6. Artur Kamiński  JP 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
7. Mirosław MoĽdzierz  Stag AR10 6,5 CR  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 10
8. Johannes Proksch  Heckler & Koch MR308 A3 .308Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 27 zm. 1 / st. 27
9. Patrick Mohr  G3 .308Win  Semi-Auto - zm. 1 / st. 21  
10. Michael Münzberg  DAR10 .308win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 29 zm. 1 / st. 29
11. Marek Pyka  6.5 cr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 50  
12. Jacek Wiecha  AR15 RRA .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 45 zm. 1 / st. 41
13. Keith Krügel  Leipziger Zeugwart AR15 .223 Rem  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 43 zm. 1 / st. 39
14. Daniel Keyvan Nayyeri  H&K G28Z 308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 34  
15. Marc Danapel  DAR-15 .223 Rem.  Semi-Auto - zm. 1 / st. 25  
16. Frank Krüger  AR 15, .223Rem  Semi-Auto - zm. 1 / st. 37  
17. Alexander Pilz  DAR-10 LRS 6.5mmCreedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
18. Andreas Nees  OA15 PR DMR 223REM  Semi-Auto - zm. 1 / st. 41  
19. Tadeusz Zimmer  DCR Aero Prcision 6,5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 22 zm. 1 / st. 22
20. Peter Krätschmann  BTS 223  Semi-Auto - zm. 1 / st. 26  
21. Maximilian Kleinert  .223 rem  Semi-Auto - zm. 1 / st. 23  
22. Johannes Brenner  ALR338 .338 Norma Mag.  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 28 zm. 1 / st. 36
23. Michał Kolańczyk  6.5 CM  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 15  
24. Dirk Baumann  DAR 308 WIN  Semi-Auto - zm. 1 / st. 38  
25. Petko Petkov  Haenel CR308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 11  
26. Volker Gaeb  DAR 10 6.5 Creedmoor  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 16  
27. Pawel Konecki  JP 6.5 crm  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 8
28. Rafał Morel  H&K Mr308 A3-28 .308Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 17 zm. 1 / st. 17
29. Maciej Kachnowicz  LWRC REPR MKII 762   Semi-Auto tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
30. Marek Dyla  Schmeisser Ultramatch 223 Rem.  Semi-Auto - zm. 1 / st. 39  
31. Andre Kuhn  Heckler & Koch G28Z .308 Win  Semi-Auto - zm. 1 / st. 12  
32. Stephan Drüg  Schmeisser AR15 .223rem  Semi-Auto - zm. 1 / st. 30  
33. Łukasz Babula  ROCK RIVER ARMS 223 rem  Semi-Auto - zm. 1 / st. 36  
34. Mariusz Dziwura  JP LRP ENTERPRISES 6,5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 19 zm. 1 / st. 19
35. Marek Rydz  0.308Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 40 zm. 1 / st. 40
36. Jacek Flisiak  JP Enterprises LR 6.5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 20 zm. 1 / st. 20
37. Błażej Domański  Lancer L30   Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 49 zm. 1 / st. 45
38. Emil Leszczynski  Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 48 zm. 1 / st. 44
39. Wiesław Kępa  H&K Mr308 A3-28 .308Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 18 zm. 1 / st. 18
40. Karol Karwacki  Aero Precision M4E1-T kal. .223Rem  Semi-Auto - zm. 1 / st. 44  
41. Josef Prochazka  JP 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 47 zm. 1 / st. 43
42. Mirosław Małek  MR308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 7  
43. Roland Martin  ALR .338NormaMag  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 37
44. Mariusz Pańko  6,5 Cr.  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 32  
45. Sven Liehret  BCL AR10 .308WIN  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 14  
46. Krzysztof Orzeł  G28   Semi-Auto - zm. 1 / st. 35  
47. Norbert Ernst  DAR-10 308 Win.  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 33 zm. 1 / st. 33
48. Artur Mazurkiewicz  LANCER L-30 6.5CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 42 zm. 1 / st. 38
49. Ralf Nitsch  H+K MR 308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 31  
50. Tomasz Jastrz±bek  6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 46 zm. 1 / st. 42



Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1100 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1100 m

1. Maciej Krawczak  300wM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
2. Rafał Walczowski  284 Win  SniperOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
3. Igor Stefanowski  284 Win  SniperOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
4. Stanislaw Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 4
5. Stanislaw Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 4 / st. 5
6. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  SniperOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
7. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308   Sniper - zm. 5 / st. 5  
8. Konrad Włodarczyk  Lufy.com.pl Raptor 308 - 12  SniperOpen - zm. 2 / st. 5  
9. Adam Dadaczyński  Dolphin 338 L.M.  SniperOpen tak zm. 5 / st. 2 zm. 3 / st. 1
10. Jacek Chłopkowski  Sabatti STR .308 win  Sniper tak zm. 1 / st. 29 zm. 1 / st. 29
11. Jacek Chłopkowski  Tikka T3X A1 6,5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 5 / st. 32 zm. 4 / st. 32
12. Robert Suchecki  Terasjanne 308 win  Sniper - zm. 4 / st. 48  
13. Robert Suchecki  DCR 300 WSM  SniperOpen - zm. 3 / st. 48  
14. Kenneth Hans Smith  Mercury Tactical EVO .308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 42  
15. Philipp Hallermann  Savage 110  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 1 / st. 5
16. Christian Zöcklein  Bergara B14 Premier Elite 6.5 Creed  SniperOpen tak zm. 3 / st. 23 zm. 2 / st. 23
17. Holger Moldt  Blaser R93 LRS 308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 20 zm. 2 / st. 20
18. Maximilian Kleinert  .308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 29 zm. 4 / st. 13
19. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
20. Mirosław MoĽdzierz  Tikka 308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 3 / st. 10
21. Jörg Martin Vater  Sabatti Evo  Sniper - zm. 2 / st. 44  
22. Stefan Clement  Voere X3 .308 Win  Sniper tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 21
23. Stefan Clement  STL-S .338 LM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 21 zm. 3 / st. 21
24. Jan Emminger  Remington 700 Tactical .308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 25 zm. 2 / st. 25
25. Marek Pietrzak  Tikka T3X CTR .308 Win  Sniper - zm. 1 / st. 8  
26. Ryszard Banach  SAKO .308W  Sniper - zm. 4 / st. 30  
27. Tomasz B±kowski  Steyer Männlicher 308Win Steyer Mä  Sniper - zm. 2 / st. 20  
28. Grzegorz Görkiewicz  Sako  Sniper - zm. 3 / st. 5  
29. Dariusz Salamaga  Howa 1500, 308 win  Sniper - zm. 3 / st. 9  
30. Marek Pyka Semi Auto  308  Sniper tak zm. 1 / st. 50 zm. 1 / st. 45
31. Torsten Heine  RPR .338LM  SniperOpen - zm. 5 / st. 23  
32. Frank Weber  Mercury Evo US Desert .308  Sniper tak zm. 2 / st. 31 zm. 2 / st. 31
33. Luca Kremer  Victrix 6.5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 1 / st. 18  
34. Marek Stachreski  sabatti .308win  Sniper tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
35. Alexander Henning  Tikka T3X 6,5 CM  SniperOpen - zm. 2 / st. 23  
36. Dominique Groß  Tikka T3x 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 38 zm. 3 / st. 27
37. Lars Spilker  Sabatti Tactical Evo Chrome .308 Wi  Sniper tak zm. 5 / st. 27 zm. 4 / st. 24
38. Jacek Wiecha  Savage .223  Sniper tak zm. 2 / st. 50 zm. 2 / st. 45
39. Robert Zakrzewski  Sabatti Tactical Evo . 308win  Sniper tak zm. 4 / st. 49 zm. 3 / st. 43
40. Robert Zakrzewski  SABATTI TACTICAL EVO 6,5 CR  SniperOpen - zm. 2 / st. 48  
41. Benedikt Popp  VOERE ALPHA 3.308  Sniper tak zm. 4 / st. 6 zm. 4 / st. 6
42. Andreas Mursall  Mauser 86 SR 308 win  Sniper tak zm. 1 / st. 28 zm. 1 / st. 28
43. Mateusz Grzesiak  Tikka T3X A1 6.5 creedmoor  SniperOpen - zm. 3 / st. 6  
44. Christoph Wolf  Tikka T3x TAC A1 6,5mm Creedmoor  SniperOpen - zm. 2 / st. 21  
45. Christian R Ernst  TIKKA TAC A1 6,5 CM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 10 zm. 2 / st. 10
46. Kevin Pospesch  Blaser Tac .308  SniperOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 2 / st. 6
47. Artur Gryga  DCR 308  Sniper tak zm. 2 / st. 46 zm. 2 / st. 41
48. Manuel Gumbert  Tikka T3x Tac A1 .308 Win  Sniper tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 12
49. Manuel Gumbert  Anschütz APR 1782 6mm Creedmoor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 13 zm. 2 / st. 11
50. Alexander Uroitsch  Walküre 308  Sniper - zm. 4 / st. 28  
51. Silvio Blumrodt  Walküre 300WSM  SniperOpen tak zm. 1 / st. 5 zm. 3 / st. 25
52. Daniel Muela Berbel  RPR .338 LM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 19 zm. 4 / st. 19
53. Steffen Sandhöfner  Savage 110 Elite Precision .308  Sniper tak zm. 2 / st. 22 zm. 1 / st. 22
54. Steffen Sandhöfner  Sabatti Sport Red 6.5Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 22 zm. 3 / st. 22
55. Marc Schneider  AS-H Walküre 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 16 zm. 4 / st. 16
56. Holger Moldt  Ruger PR 6,5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 5 / st. 15  
57. Volker Teßmar  Mauser M18 LR .308WIN  Sniper - zm. 2 / st. 25  
58. Volker Teßmar  Mercury TLD 6,5x47 Lapua  SniperOpen tak zm. 1 / st. 25 zm. 1 / st. 25
59. Frank Salewski  Sabatti mitAthlon  SniperOpen - zm. 4 / st. 35  
60. Lars Gottschalk  AI AX 308   Sniper tak zm. 2 / st. 12 zm. 2 / st. 12
61. Marco Hellriegel  Tikka T3x TacT A1  Sniper - zm. 4 / st. 27  
62. Michal Jelínek  6.5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 17
63. Rafał Mędzin  SAVAGE 110 338 LM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 50 zm. 3 / st. 45
64. Jonas Bronner  Voere X3 .338 Lapua Magnum  SniperOpen tak zm. 5 / st. 34 zm. 4 / st. 27
65. Joachim Müller  Tikka t3x tact a1 308  Sniper tak zm. 2 / st. 9 zm. 1 / st. 7
66. Markus Ludwig Keller  Tikka T3X TAC A1  Sniper - zm. 2 / st. 43  
67. Piotr Suchecki  Terasjanne 308   Sniper - zm. 3 / st. 47  
68. Piotr Suchecki  Terasjanne 6,5   SniperOpen - zm. 4 / st. 47  
69. Łukasz Skowroński  Savage 308 w  Sniper - zm. 4 / st. 26  
70. Mirosław Szambelan  Sako TRG 22 - 308 win  Sniper tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 11
71. Mirosław Szambelan  Terasjanne 284 Win  SniperOpen tak zm. 4 / st. 9 zm. 4 / st. 11
72. Frank Zuege  Savage F-Class 6,5-284 Norma  SniperOpen tak zm. 2 / st. 47 zm. 1 / st. 41
73. Maciej Wojnowski  Remington  Sniper - zm. 5 / st. 12  
74. Jarosław Szabunia  Sabatti STR .308  Sniper tak zm. 3 / st. 46 zm. 2 / st. 43
75. Daniel Keyvan Nayyeri  Sako TRG 22  Sniper - zm. 3 / st. 42  
76. Petr Mothejl  Kelbly Panda, .308 Palna  Sniper tak zm. 1 / st. 24 zm. 1 / st. 24
77. Florian Bantel  Ruger Precision Rifle 6.5  SniperOpen tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 16
78. Rene Simon  Sabatti Evo  SniperOpen tak zm. 3 / st. 8 zm. 1 / st. 8
79. Florian Schlothauer  Tikka T3 tac A1 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 35 zm. 3 / st. 29
80. Linas Gedvilas  Sabatti STR Sport, 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 22 zm. 3 / st. 20
81. Wojciech WoĽniak  SAVAGE 12/FTR 308 Win  Sniper - zm. 4 / st. 10  
82. Ireneusz Miskiewicz  Savage Elit .308  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 3 / st. 13
83. Sławomir Mlicki  Rem700  Sniper tak zm. 5 / st. 3 zm. 2 / st. 3
84. Krzysztof Dorociak  Tikka T3X Tac A1, 308WIN  Sniper - zm. 5 / st. 21  
85. Marian Wi¶niewski  Sabatti TLD RED 6,5x47  SniperOpen tak zm. 3 / st. 49 zm. 3 / st. 40
86. Roger Schermaul  Rep.Büchse Mecury Evo /6,5 cm  SniperOpen tak zm. 3 / st. 29 zm. 3 / st. 8
87. Marc Danapel  Tikka T3X TAC A1 .308 Win.  Sniper - zm. 1 / st. 26  
88. Jakub Bacic  CZ 557 Varmint (.308 Win)  Sniper - zm. 4 / st. 50  
89. Tobias Mannel  Savage 338LM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 17 zm. 4 / st. 17
90. Alexander Uroitsch  Sabatti 6,5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 5 / st. 28  
91. Magdalena Kopenhagen  Tikka T3 .308  Sniper - zm. 5 / st. 49  
92. Karol Magierowski  Tikka T3 Varmint 6,5 creedmoor  SniperOpen - zm. 3 / st. 7  
93. Klaus Wolters  R8, 6MM Dasher  SniperOpen tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 14
94. Michael Münzberg  Sako TRG42 .300 WinMag  SniperOpen tak zm. 2 / st. 29 zm. 2 / st. 29
95. Stefan Bieri  Tikka T3x Tac A1 .308Win  SniperOpen tak zm. 4 / st. 33 zm. 3 / st. 33
96. Mark Lauger  Victrix Venus X /.308Win  Sniper - zm. 4 / st. 5  
97. Andreas Mursall  Tikka CTR 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 28 zm. 2 / st. 28
98. Ralf Schulze  Tikka T3x TACT A1 .308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 24 zm. 3 / st. 23
99. Andreas Nees  CZ TSR 308WIN  Sniper - zm. 5 / st. 9  
100. Marek Pyka  308 sako  Sniper - zm. 5 / st. 50  
101. Aleksandra Le¶niańska  karabin sabatti .308  Sniper - zm. 4 / st. 20  
102. Uwe Emminger  SSG 3000 Patrol .308 Win.  Sniper tak zm. 3 / st. 24 zm. 2 / st. 24
103. Peter Krätschmann  Voere X4 338 lapua magnum  SniperOpen - zm. 5 / st. 26  
104. Kai Fuchs  Mercury TLD Red 6,5mm Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 17 zm. 4 / st. 20
105. Reinhold Eckert  Tikka T3XTAC A1 .308  Sniper tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
106. Jürgen Schickert  Tikka 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 11 zm. 1 / st. 10
107. Lothar Feidt  Sabatti STR red .308 win  Sniper - zm. 4 / st. 11  
108. Marek Fulbiszewski  308 WIN  Sniper tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
109. Johannes Brenner Semi Auto  BR10 .308 Win  Sniper tak zm. 1 / st. 45 zm. 1 / st. 37
110. Alexander Pilz  VOERE LBM M2 .308Win  Sniper tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
111. Patrick Mohr  Sauer und Sohn 3000  Sniper tak zm. 2 / st. 26 zm. 1 / st. 20
112. Dorothee Becker  Sabatti EVO 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 8 zm. 4 / st. 8
113. Magdalena Jankowiak_Blum  karabin repetier 284  SniperOpen tak zm. 1 / st. 19 zm. 4 / st. 22
114. Michał Kolańczyk  308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 15  
115. Michael Zeun  Mercury STR Sport FC  Sniper - zm. 3 / st. 14  
116. Sand Torsten Sand  Ruger .308  Sniper tak wybierz wybierz
117. Jens Clauß  Ruger RPR .308 Win  SniperOpen tak wybierz wybierz
118. Piotr Sumiński  Tikka t3x 308 win  Sniper - zm. 5 / st. 20  
119. Johannes Proksch  Voere M2 .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 28 zm. 1 / st. 27
120. Andrzej Srokosz  Savage 12FTR 308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
121. Andrzej Srokosz  Savage 110 EP 6.5 CR  SniperOpen tak zm. 4 / st. 2 zm. 4 / st. 2
122. Miran Xavier De Almeida Semi Au  OA 15 PR M-LOK DMR .223 Rem  Sniper - zm. 1 / st. 43  
123. Jörg Wiesmann  Mercury Tactical EVO .308  Sniper tak zm. 4 / st. 43 zm. 4 / st. 7
124. Felix Becker  Tikka CTR, 6.5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 2 / st. 13  
125. Jan Sykora  Piroarms/308W  Sniper tak zm. 3 / st. 12 zm. 2 / st. 7
126. Jan Sykora  Dolphin/6.5cm  SniperOpen tak zm. 4 / st. 12 zm. 3 / st. 7
127. Mike Hannemann  TIKKA T3 308  Sniper - zm. 2 / st. 4  
128. Mariusz Blum  Terasjanne 284  SniperOpen tak zm. 1 / st. 20 zm. 4 / st. 23
129. Artur Glowatzki  Savage 110 6,5Creedmore  SniperOpen tak zm. 2 / st. 15 zm. 1 / st. 15
130. Dirk Baumann  SIG Sauer 308 WIN  Sniper - zm. 2 / st. 36  
131. Dirk Baumann  Viktrix 6.5  SniperOpen - zm. 3 / st. 36  
132. Finn Nielsen  Schultz Larsen 284 win  SniperOpen tak wybierz wybierz
133. Elke Kirchherr  Ultimatum Precision Deadline 6,5Cre  SniperOpen tak zm. 3 / st. 37 zm. 1 / st. 26
134. Felix Pirazzi  Sako TRG 22 Kal.308  Sniper tak zm. 5 / st. 37 wybierz
135. Agnieszka Mituniewicz  Delta  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 3 / st. 3
136. Agnieszka Mituniewicz  Delta   SniperOpen tak zm. 3 / st. 3 zm. 4 / st. 3
137. Volker Gaeb  Bergara Comp Elite 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 15 zm. 1 / st. 16
138. Michał Rakowski  NcRado  Sniper tak zm. 4 / st. 46 zm. 4 / st. 10
139. Jordan Emanuel Minder  Tikka t3x Tac A1 6.5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 4 / st. 34 zm. 3 / st. 34
140. Martin Weidenthaler  TIKKA T3x Tact A1 .308  Sniper - zm. 1 / st. 27  
141. Friedrich Reber  SSG3000 .308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 48  
142. Rafał Morel  HOWA 1500 .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 18 zm. 3 / st. 18
143. Wojciech Filipski  Sabatti Tactical Evo .284Shehane  SniperOpen tak zm. 3 / st. 44 zm. 3 / st. 24
144. Harald Gruber  Haenel RS 9 .338 LM  SniperOpen - zm. 3 / st. 34  
145. Marek Dyla  Tikka T3x Tac A1 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 37 zm. 1 / st. 39
146. Dovydas Bajoras  Dolphin 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 43 zm. 1 / st. 38
147. Patrick Mohr  Tikka T3XTAC A1 6.5 CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 14 zm. 4 / st. 15
148. Andreas Hempel  Victrix 6,5Creed  SniperOpen tak zm. 1 / st. 32 wybierz
149. Tim Barteleit  Sabatti TLD 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 2 / st. 17 zm. 1 / st. 13
150. Rene Lenssen  Remington 700 LA 300 PRC  SniperOpen tak zm. 5 / st. 1 zm. 4 / st. 4
151. Steffi Nees  TIKKA T3X TACT A1 308WIN  Sniper - zm. 5 / st. 8  
152. Piotr Kowalczyk  Tikka T3x Tactical A1 .308win  Sniper - zm. 4 / st. 4  
153. Szymon Brzyski  308 WIN  SniperOpen tak zm. 3 / st. 33 zm. 1 / st. 33
154. Andrzej Gębala  Remington 700 kal 308win  Sniper tak zm. 2 / st. 45 zm. 3 / st. 44
155. Jens Lämmlein  Bergara BMP B14 .308 Win  Sniper - zm. 4 / st. 7  
156. Axel Runge  Mercury TLD 308   Sniper - wybierz  
157. Björn Vachers  .308  Sniper tak zm. 5 / st. 16 zm. 3 / st. 15
158. Olegas Mockevicius  DOLPHIN F-TR Custom .308 WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 24 zm. 2 / st. 22
159. Markus Schantz  Ruger Precision Rifle, .308 Win.  Sniper tak zm. 5 / st. 6 zm. 3 / st. 6
160. Dirk Zellerhoff  Tikka T3 TAC A1 .308 WIN  SniperOpen - wybierz  
161. Matthias Iden  Mercury STR Sport .308  Sniper tak wybierz wybierz
162. Thomas Thieke  Tikka T3 A1/ 6,5Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 37 zm. 3 / st. 14
163. Andreas Kurth  Roessler Titan 6 6,5x47 Lapua  SniperOpen tak zm. 2 / st. 18 zm. 1 / st. 19
164. Max Wolters  Johannsen Sniper 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 14 zm. 4 / st. 14
165. Marek Rydz  .308Win  Sniper tak zm. 4 / st. 40 zm. 3 / st. 41
166. Marcin Dyngus  Sako Trg 22, 308 Win  Sniper tak zm. 1 / st. 23 zm. 1 / st. 18
167. Stefan Pfeiffer  TIKKA T3x TACT A1 / 6,5 Creed  SniperOpen tak zm. 4 / st. 18 zm. 2 / st. 18
168. Uwe Käppler  Sauer & Sohn 200 UIT .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 19 zm. 3 / st. 19
169. Przemysław Szczepaniak  Savage 12 FTR kal.223  Sniper tak zm. 2 / st. 49 zm. 2 / st. 44
170. Rudolf Detiege  Anschütz 1782APR - 6,5Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 10 zm. 4 / st. 9
171. Matthias Demecz  SSG 3000 7,62x51  Sniper - zm. 1 / st. 31  
172. Albrecht Huf  .308  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 2 / st. 15
173. Aistė Kundrotaitė  Victrix Venus Pro 308  Sniper tak zm. 3 / st. 35 zm. 2 / st. 34
174. Wolfgang Farken  Tikka T3xTact A1 6,5Creedmoor  SniperOpen - wybierz  
175. Błażej Domański Semi Auto  Custom RRA Barrel .223  Sniper - zm. 1 / st. 49  
176. Rajko Pürschel  Sabatti STR  Sniper tak zm. 1 / st. 22 zm. 1 / st. 34
177. Mariusz Mocarski  Howa 1500 kal. 308 win.  Sniper tak zm. 2 / st. 38 zm. 2 / st. 38
178. Emil Leszczynski Semi Auto  HK MR 308  Sniper tak zm. 1 / st. 48 zm. 1 / st. 44
179. Werner Grünwald  Remington 700 .308 win   Sniper - zm. 5 / st. 18  
180. Radoslaw Trzcinski  308  Sniper - zm. 4 / st. 29  
181. Wiesław Kępa  Sabatti Tactical .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 27 zm. 3 / st. 17
182. Stephan Masanneck  Carl Gustafs 6,5x55  SniperOpen - zm. 3 / st. 32  
183. Oliver Klesen  Sako TRG 21 308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 47 zm. 3 / st. 9
184. Armin Lüdecke  Tikka 6,5 Creed  SniperOpen tak zm. 5 / st. 31 zm. 4 / st. 31
185. Antonio Mrva  Tikka t3x ctr 308win   Sniper tak zm. 1 / st. 30 zm. 2 / st. 32
186. Antonio Mrva  Dolphin 6.5 Creedmoor   SniperOpen tak zm. 5 / st. 33 zm. 4 / st. 33
187. Philip Dr. Idzikowski  Bergara B14 BMP, .308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 21  
188. Mariusz Sawicki  Bergara 308 win  Sniper tak zm. 2 / st. 39 zm. 2 / st. 39
189. Konrad Półtorak  Sabatti TLD   Sniper tak zm. 2 / st. 32 zm. 1 / st. 32
190. Marcel Weidemann  Mercury STR SPORT FC 6.5 Cre  SniperOpen tak zm. 5 / st. 30 zm. 1 / st. 23
191. Hans -Christian Kruse  Steyr SSG 69 .308 Win.  SniperOpen tak zm. 3 / st. 26 zm. 2 / st. 26
192. Tomasz Koroluk  Sabatti .308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 44 zm. 2 / st. 42
193. Mikolaj Maksym  Tikka 308  Sniper - zm. 3 / st. 39  
194. Josef Prochazka Semi Auto  JP 308  Sniper tak zm. 1 / st. 47 zm. 1 / st. 43
195. Josef Prochazka  KELBLY 308  Sniper tak zm. 3 / st. 41 zm. 2 / st. 35
196. Josef Prochazka  KELBLY 6.5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 41 zm. 3 / st. 35
197. Sven Koch  SIG SSG3000 6.5 creedmoor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 30 zm. 3 / st. 5
198. Velibor Pesic  Cal. 300PRC  SniperOpen tak zm. 4 / st. 31 zm. 1 / st. 31
199. Mariusz Okołotowicz  Howa 6,5 creedmoor  SniperOpen tak wybierz zm. 2 / st. 5
200. Marcin Ziółkowski  AI AX338 .338LM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 11
201. Mario Moeller  Tikka T3x TACT A1, 6,5 CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 39 zm. 3 / st. 28
202. Reserve Semi 13    Sniper - zm. 1 / st. 39  
203. Reserve Semi 14    Sniper - zm. 1 / st. 38  
204. Reserve Semi 15    Sniper - zm. 1 / st. 37  
205. Sławomir Kopy¶  308WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 40 zm. 1 / st. 40
206. Reserve Semi 16    Sniper - zm. 1 / st. 36  
207. Thomas Schaack-Fischer  Mauser 18  Sniper - zm. 2 / st. 41  
208. Mirosław Małek  NCRADO  Sniper - zm. 1 / st. 7  
209. Mirosław Małek  AIAX  SniperOpen - zm. 5 / st. 7  
210. Reserve Semi 17    Sniper - zm. 1 / st. 35  
211. Bence Horvath  Custom Tikka T3x, 6.5X55  SniperOpen tak zm. 1 / st. 34 zm. 4 / st. 30
212. Reserve Semi 19    Sniper - zm. 1 / st. 40  
213. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM   SniperOpen tak zm. 3 / st. 45 zm. 3 / st. 39
214. Izabela Białorucka  Sabatti Tactical 6.5x55  SniperOpen tak zm. 3 / st. 1 zm. 4 / st. 1
215. Piotr Oleksy  Terasjanne 308  Sniper tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 14
216. Piotr Oleksy  Terasjanne 284  SniperOpen tak zm. 5 / st. 13 zm. 4 / st. 12
217. Thomas Schneider  .308  Sniper - zm. 1 / st. 21  
218. Roy Smit  33XC Ascalon  SniperOpen tak zm. 4 / st. 32 zm. 3 / st. 32
219. Mariusz Sulik  tikka 3008w  Sniper tak zm. 2 / st. 35 zm. 2 / st. 37
220. Torsten Knudsen  Tikka T3x TACT A1 - .308Win  SniperOpen tak zm. 3 / st. 17 zm. 2 / st. 9
221. Darius Kurzynski  Howa 1500 308  Sniper tak zm. 2 / st. 30 zm. 2 / st. 30
222. Wiesław Potomski  SAVAGE 12 LRP 308 WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
223. Przemysław Krzywodajć  308w  Sniper tak zm. 2 / st. 33 zm. 2 / st. 33
224. Lennart Hahn  Tikka T3x CTR, 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 11 zm. 3 / st. 16
225. Tomasz Jastrz±bek Semi Auto  308  Sniper tak zm. 1 / st. 46 zm. 1 / st. 42
226. Oliver Nell  Tikka T3x   SniperOpen tak zm. 2 / st. 24 zm. 4 / st. 21
227. Adam Sztybór Semi Auto Open  ALBERCIK 0,338  Sniper tak zm. 1 / st. 44 zm. 1 / st. 36
228. Artur Zaremba  Sabatti STR 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 17
229. Sven Liehret  ANSCHÜTZ APR 6.5CR  SniperOpen tak zm. 4 / st. 45 zm. 2 / st. 40
230. Bastian Janik  Tikka T3 CTR .308win  Sniper tak zm. 5 / st. 22 zm. 3 / st. 38
231. Bastian Janik  Savage Axis2 6.5 creedmoore  SniperOpen tak zm. 1 / st. 17 zm. 2 / st. 13
232. Ulrich Junkuhn  Steyer SSG 04 308  Sniper - zm. 5 / st. 36  
233. Norbert Ernst  NcRado 308 Win.  Sniper tak zm. 4 / st. 36 zm. 3 / st. 36
234. Maximilian Kratzer  Sako TRG 21 .308 Win.  Sniper tak zm. 2 / st. 34 zm. 3 / st. 31
235. Alexander Koch  AI AXMC - .308Win  Sniper - zm. 4 / st. 25  
236. Zdzisław Przybylski  HOWA 1500 .223REM  Sniper - zm. 3 / st. 40  
237. Zdzisław Przybylski  BARNASRD 7MM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 25 zm. 4 / st. 25
238. Tomasz Łuksza  Victrix Target V .308 w.  Sniper - zm. 3 / st. 38  
239. Reinhard Mack  TIKKA T3X TacA1/ 6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 31 zm. 3 / st. 30
240. Jacek Chełstowski  Sabatti Tactical Evo 6.5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 4 / st. 23  
241. Lucjan Gucma  Sako TRG22 308W  Sniper - wybierz  
242. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  SniperOpen tak wybierz wybierz
243. Piotr Rojewski Semi Auto Open  Lancer 6,5 Creedmoor  Sniper tak zm. 1 / st. 42 zm. 1 / st. 35
244. Thomas Sadewasser  Custom 6 mm Dasher   SniperOpen tak zm. 2 / st. 27 zm. 2 / st. 27
245. Ingo Neumann  Tikka t3x tac a1 .308  Sniper tak zm. 5 / st. 38 zm. 3 / st. 26
246. Dariusz Grzybowski Semi Auto Open  6.5 custom  Sniper tak zm. 1 / st. 41 zm. 1 / st. 30
247. Przemysław Wójtowicz  Castom .308W  Sniper - zm. 1 / st. 10  
248. Joanna Michalska  Tikka 6.5x55  SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 3 / st. 12
249. Artur Mazurkiewicz  PGW DEFENSE COYOTE 308W  Sniper tak zm. 4 / st. 42 zm. 3 / st. 42
250. Sławomir Sawala  Bergara B14 6,5 CM  SniperOpen - zm. 4 / st. 19  



Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1100 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1100 m

1. Michał Harenża  6,5  Open tak zm. 3 / st. 40 zm. 3 / st. 40
2. Kajetan Harenża  6,5  Open tak zm. 2 / st. 36 zm. 2 / st. 36
3. Igor Stefanowski  284 Win  Open tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
4. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win  F/TR tak zm. 3 / st. 49 zm. 2 / st. 13
5. Krystian Janczewski  KJ  Open tak wybierz wybierz
6. Waldemar Król  SAVAGE 12FV  F/TR - zm. 2 / st. 50  
7. Zbigniew Kubicz  Tikka  F/TR - zm. 2 / st. 35  
8. Stanislaw Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  F/TR tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
9. Stanislaw Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  Open tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 4
10. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308   F/TR - zm. 3 / st. 5  
11. Robert Suchecki  Terasjanne 308 win  F/TR tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 5
12. Philipp Hallermann  Zermätt  F/TR tak zm. 2 / st. 5 zm. 1 / st. 7
13. Frank Steegmanns  Remington 700 Police 308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 20 zm. 1 / st. 20
14. Frank Steegmanns  Mercury Tactical EVO .284 Shehane  Open tak zm. 2 / st. 20 zm. 2 / st. 20
15. Robert Suchecki  DCR 300 WSM  Open tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 5
16. Jan Emminger  Remington 700 Tactical .308 Win  F/TR tak zm. 2 / st. 25 zm. 3 / st. 25
17. Ryszard Banach  SAKO .308W  F/TR - zm. 2 / st. 30  
18. Tomasz B±kowski  Steyer Männlicher 308Win S&B 12-50  F/TR - zm. 1 / st. 21  
19. Libor Havlią  Kelbly 6,5X47 Lapua  Open tak wybierz wybierz
20. Ryszard Kowalski  Barnard 7mm  Open tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
21. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 10 zm. 2 / st. 10
22. Jacek Wiecha  Savage 223  F/TR tak zm. 1 / st. 50 zm. 1 / st. 45
23. Christoph Wolf  Tikka T3x TAC A1 6,5mm Creedmoor  Open tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 16
24. Artur Gryga  DCR 308  F/TR tak zm. 3 / st. 35 zm. 2 / st. 35
25. Nicole Schröder  Peters Stahl 6mmDasher  Open - zm. 1 / st. 26  
26. Hannes Kuhlmann  Kelbly .308Win  F/TR - zm. 1 / st. 27  
27. Keith Krügel  VRS USA .223 Rem  F/TR tak zm. 2 / st. 44 zm. 1 / st. 39
28. Piotr Suchecki  Terasjanne 308   F/TR tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 6
29. Piotr Suchecki  Terasjanne 6,5   Open tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 6
30. Mirosław Szambelan  Terasjanne 284 win  Open tak zm. 3 / st. 16 zm. 2 / st. 11
31. Frank Zuege  Savage F-Class 6,5-284 Norma  Open tak zm. 2 / st. 43 zm. 1 / st. 41
32. Jarosław Szabunia  Sabatti STR .308  F/TR tak zm. 1 / st. 46 zm. 1 / st. 43
33. Christian Leffler  X-OUT 308Win  F/TR tak zm. 1 / st. 25 zm. 1 / st. 25
34. Christian Leffler  X-OUT 284Shehane  Open tak zm. 3 / st. 25 zm. 2 / st. 25
35. Linas Gedvilas  Sabatti STR Sport, 308win  F/TR tak zm. 2 / st. 23 zm. 1 / st. 27
36. Sławomir Mlicki  Rem700  F/TR tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
37. Marian Wi¶niewski  Sabatti TLD RED 6,5x47  Open tak zm. 2 / st. 45 zm. 2 / st. 40
38. Michał B±czyk  6,5x55  Open tak zm. 2 / st. 11 zm. 1 / st. 11
39. Volkert Wisman  Barnard  Open tak zm. 1 / st. 30 zm. 1 / st. 30
40. Peter De Looff  Tikka T3 6.5x47 Lapua  Open tak zm. 1 / st. 47 zm. 2 / st. 44
41. Frank Krüger  Sigg-Schurter, .223 Rem  F/TR - zm. 1 / st. 37  
42. Blanka Tkáč  Kelbly 6,5X47 Lapua  Open tak zm. 2 / st. 13 zm. 3 / st. 13
43. Michał Horłoza  Savage 12 F/TR .308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 5
44. Petr ©imek  CZX 6X47 LAPUA   Open tak zm. 3 / st. 13 zm. 1 / st. 9
45. Tim Barteleit  Sabatti TLD 6,5 Creedmoor  Open tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 14
46. Thomas Höfer  Tikka T3 TAC 6,5 Creedmoor  Open tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 15
47. Uwe Emminger  SSG 3000 Patrol .308 Win.  F/TR tak zm. 2 / st. 24 zm. 3 / st. 24
48. Dawid Marciniak  KEPPELER 7-08 LIBERO  Open tak zm. 2 / st. 10 zm. 1 / st. 10
49. Marek Fulbiszewski  308 WIN  F/TR tak zm. 3 / st. 6 zm. 1 / st. 6
50. Jakub Kli¶  CZ557 Libero 308 Win  F/TR tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 11
51. Georges Bigdowski  Dolphin 6.5CM  Open tak zm. 3 / st. 26 zm. 2 / st. 26
52. Magdalena Jankowiak_Blum  lufy.com.pl 308  F/TR - zm. 2 / st. 18  
53. Magdalena Jankowiak_Blum  karabin repetier 284  Open tak zm. 1 / st. 18 zm. 1 / st. 18
54. Thomas Schaack-Fischer  AIMC 6,5 CR  F/TR tak zm. 1 / st. 44 zm. 1 / st. 40
55. Piotr Sumiński  Tikka t3x   F/TR - zm. 3 / st. 20  
56. Andrzej Srokosz  Savage 12FTR 308Win  F/TR tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
57. Andrzej Srokosz  Savage 110 EP 6.5 CR  Open tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
58. Rafal Rozner  Sabattii STR 308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 40 zm. 1 / st. 38
59. Jan Sykora  Piroarms/308W  F/TR tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 7
60. Jan Sykora  Dolphin/6.5cm  Open tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 7
61. Mariusz Blum  Terasjanne 284  Open tak zm. 1 / st. 19 zm. 1 / st. 19
62. Finn Nielsen  Schultz Larsen  Open tak wybierz wybierz
63. Agnieszka Mituniewicz  Delta   F/TR tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
64. Agnieszka Mituniewicz  Delta   Open tak zm. 3 / st. 3 zm. 3 / st. 3
65. Sven Lehmann  Sabatti Tactical Evo 6,5CM  Open tak zm. 2 / st. 9 zm. 2 / st. 9
66. Michał Rakowski  NcRado  Open tak zm. 2 / st. 46 zm. 2 / st. 41
67. Pawel Konecki  Keppeler 7mmRSAUM  Open tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 8
68. Petr Mothejl  Kelbly, .308 Palma  F/TR tak zm. 3 / st. 24 zm. 2 / st. 24
69. Mariusz Wójcik  SAVAGE .308WIN  F/TR tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 13
70. Michael Münzberg  Bergara .223rem  F/TR - zm. 1 / st. 29  
71. Dovydas Bajoras  Dolphin 308win  F/TR tak zm. 2 / st. 39 zm. 1 / st. 37
72. Tomasz Żak  Keppeler 6,5x55  Open tak zm. 2 / st. 40 zm. 2 / st. 39
73. Simon Seiler  Tikka T3x 6,5 Creedmoor  Open tak zm. 1 / st. 34 zm. 1 / st. 34
74. Bogdan Hrynowiecki  SAVAGE 308 win  F/TR - zm. 2 / st. 31  
75. Miodrag Jokic  E0131A .284 Win. 7mm  Open tak zm. 1 / st. 31 zm. 1 / st. 31
76. Szymon Brzyski  284 WIN  Open tak zm. 1 / st. 33 zm. 2 / st. 33
77. Piotr Stasiek  Savage 308 Win  F/TR - zm. 2 / st. 49  
78. Andrzej Gębala  Remington 700 kal 308win  F/TR tak zm. 1 / st. 45 zm. 2 / st. 43
79. Axel Runge  Mercury EVO 6,5creedmoor  Open - wybierz  
80. Andreas Mursall  Menke Imperial  F/TR tak zm. 1 / st. 28 zm. 1 / st. 28
81. Björn Vachers  .308  F/TR tak zm. 2 / st. 21 zm. 2 / st. 16
82. Olegas Mockevicius  DOLPHIN .308W F-TR Custom  F/TR tak zm. 2 / st. 22 zm. 2 / st. 22
83. Matthias Iden  Tikka T3x Varmit  F/TR - wybierz  
84. Stephan Drüg  Sabatti 6,5 Creed  Open tak zm. 1 / st. 39 zm. 1 / st. 29
85. Uwe Käppler  Keppeler Sport 6.5x47L  Open tak zm. 2 / st. 19 zm. 3 / st. 19
86. Przemysław Szczepaniak  Savage 12 FTR kal.223  F/TR tak zm. 1 / st. 49 zm. 1 / st. 44
87. Albrecht Huf  .308  F/TR tak zm. 3 / st. 21 zm. 3 / st. 16
88. Aistė Kundrotaitė  Victrix Venus Pro 308  F/TR tak zm. 3 / st. 32 zm. 2 / st. 34
89. Werner Grünwald  Remington 700 .308 win   F/TR - zm. 1 / st. 15  
90. Jan Prinsen  BixnAndy .308Win  F/TR tak zm. 1 / st. 48 zm. 1 / st. 42
91. Carsten Wicher  Sako TRG 22 .308 Win  F/TR - zm. 1 / st. 23  
92. Izabela Białorucka  Sabatti Tactical 6.5x55  Open tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 1
93. Antonio Mrva  Tikka t3x ctr 308win   F/TR tak zm. 1 / st. 24 zm. 1 / st. 24
94. Antonio Mrva  Victrix Absolute V in 284 win   Open tak zm. 3 / st. 28 zm. 3 / st. 28
95. Konrad Półtorak  Sabatti TLD   F/TR tak zm. 1 / st. 32 zm. 1 / st. 33
96. Stanisław Greszta  Bergara Krg 308 win  F/TR tak zm. 2 / st. 32 zm. 2 / st. 32
97. Josef Prochazka  KELBLY 308  F/TR tak zm. 2 / st. 37 zm. 2 / st. 37
98. Josef Prochazka  KELBLY 6.5x47  Open tak zm. 3 / st. 37 zm. 3 / st. 37
99. Mariusz Okołotowicz  Steyer 308 win  F/TR - zm. 2 / st. 6  
100. Andrzej B±k  Sabatti 308 Win  F/TR - zm. 1 / st. 7  
101. Sławomir Kopy¶  Lufy com pl  Open tak zm. 3 / st. 34 zm. 2 / st. 42
102. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5Cm  Open tak zm. 2 / st. 41 zm. 3 / st. 32
103. Paweł Połczyński  Kelly panda 284  Open - zm. 1 / st. 43  
104. Piotr Oleksy  Terasjanne 308  F/TR tak zm. 3 / st. 18 zm. 3 / st. 8
105. Piotr Oleksy  Terasjanne 284  Open tak zm. 1 / st. 9 zm. 2 / st. 8
106. Thomas Schneider  .308  F/TR - zm. 2 / st. 12  
107. Torsten Knudsen  Tikka T3x TACT A1 - .308Win  Open - zm. 3 / st. 27  
108. Wiesław Potomski  SAVAGE 12 LRP 308 WIN  F/TR tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
109. Artur Zaremba  Sabatti tactical evo 6,5 cerrdmoor  Open tak zm. 1 / st. 22 zm. 2 / st. 17
110. Oliver Nell  Tikka T3x   Open tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 21
111. Tomasz Łuksza  Victrix Target V  F/TR tak zm. 1 / st. 38 zm. 1 / st. 36
112. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  Open tak wybierz wybierz
113. Léonard Moufang  Savage .223 Rem  F/TR tak zm. 3 / st. 31 zm. 1 / st. 32
114. Christian Zech  Sabatti Mercury Evo 6.5 Creed  Open tak zm. 2 / st. 17 zm. 3 / st. 17
115. Andrzej Blok  NC-RADO 6.5x47 Lapua  Open - zm. 3 / st. 30  
116. Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC  F/TR - zm. 1 / st. 17  
117. Wojciech Jagielski  Rossler Titan  Open - zm. 3 / st. 17  
118. Piotr Rojewski  DCR FF 284 .Win  Open tak wybierz wybierz
119. Jan Fikus  SAVAGE 12F/TR 308 WIN  F/TR tak zm. 2 / st. 48 zm. 2 / st. 45
120. Cristian Popescu  Fare  Open tak zm. 1 / st. 35 zm. 1 / st. 35
121. Marek Papros  Savage F/Tr  F/TR tak zm. 3 / st. 9 zm. 3 / st. 9
122. Bronisław Malanowski  Custom  F/TR - zm. 3 / st. 23  
123. Bronisław Malanowski  Custom  Open - zm. 2 / st. 28  
124. Tomasz Krok  Tikka 308 W  F/TR - zm. 1 / st. 41  
125. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284  Open tak zm. 3 / st. 38 zm. 3 / st. 34
126. Joanna Wilkowska  Terasjanne 284  Open tak zm. 3 / st. 39 zm. 3 / st. 35
127. Adam Spoz  Flavio Fare .284  Open - wybierz  
128. Antonie Nagtegaal  Grunig&Elmiger cal. 284 Winchester  Open tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
129. Roman Chocholski  CZ557 Varmint  F/TR tak zm. 3 / st. 15 zm. 3 / st. 15
130. Adam Kaczmarek  Savage 110 elite precission 308 Win  F/TR - zm. 1 / st. 42  
131. Adam Wilk  Tikka t3x  F/TR - zm. 2 / st. 42  
132. Maciej Reszkowski  Carl Gustaf m80, 6.5x55  Open - zm. 2 / st. 38  
133. Krzysztof Tuliński  M.Menke 6,5-284  Open tak wybierz wybierz
134. Philip Mügge  johannsen Hunter Sniper 6,5 CM  Open tak zm. 2 / st. 26 zm. 1 / st. 22
135. Michał Wójcik  Savage 12  F/TR - zm. 1 / st. 1  
136. Adam Sztybór  NC RADO 0,308  F/TR tak zm. 3 / st. 12 zm. 3 / st. 12
137. Roman Kurdziel  victrix 308Win  F/TR tak zm. 2 / st. 29 zm. 2 / st. 29
138. Roman Kurdziel  NC RADO 6.5X47  Open tak zm. 3 / st. 29 zm. 3 / st. 29
139. Maciej Dobrzyński  .284win  Open - zm. 2 / st. 15  
140. Piotr Narloch  308  F/TR - zm. 1 / st. 36  
141. Piotr Narloch  264 NCR  Open - zm. 3 / st. 50  
142. Bogdan Szewczyk  CZ557V 308W  F/TR tak zm. 3 / st. 22 zm. 1 / st. 12
143. Piotr Rózga  AI 6 mm  Open - zm. 3 / st. 33  
144. Adam Szulinski  TERASJANNE .284  Open - zm. 2 / st. 47  
145. Tomasz Badura  Perkele .284win  Open tak zm. 3 / st. 10 zm. 3 / st. 10
146. Bartosz Blum  308 win  F/TR - wybierz  
147. Rafał Mrok  Bergara 6.5 creedmoor  Open tak zm. 2 / st. 16 zm. 1 / st. 17
148. Lilianna Badura  Lucia Terasjanne kal. 308 Win  F/TR tak zm. 3 / st. 19 zm. 2 / st. 19
149. Jarema Jarzemski  Sabatti STR Sport FC New 6.5 creedm  Open tak zm. 3 / st. 36 zm. 3 / st. 20
150. Luděk Horák  STL-S 6,5x47 Lapua  Open tak zm. 3 / st. 46 zm. 2 / st. 38



Lista startowa zawodów - klasa Magnum & UltraMagnum.
Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1100 m Stanowisko
trójbój
Stanowisko
1100 m

1. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 50 zm. 1 / st. 45
2. Ryszard Srokosz  cadex cdx40 shadow 408CT  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 50 zm. 2 / st. 45
3. Adam Dadaczyński  Dolphin 338 L.M  Magnum tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
4. Ralf Möbius  Vitrix 338 lpm  Magnum tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 15
5. Torsten Heine  RPR .338LM  Magnum tak zm. 2 / st. 23 zm. 1 / st. 23
6. Alexander Henning  Ruger PR .338 LM  Magnum - zm. 1 / st. 23  
7. Volker Kochanski  Steyr SSG 08 .300 Win Mag  Magnum tak zm. 2 / st. 16 zm. 1 / st. 16
8. Klaus Heuwing  ASH Walküre  Magnum tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 8
9. Jens Clauß  Voere X3 .338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 2 / st. 20 zm. 2 / st. 23
10. Stefan Clement  Victrix Crown .375 CT  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 41 zm. 2 / st. 37
11. Dariusz Sobkowiak  KELBLY .338 LM  Magnum tak zm. 2 / st. 1 zm. 1 / st. 1
12. Dennis Bernert  Cadex 338  Magnum tak zm. 1 / st. 49 zm. 1 / st. 44
13. Dennis Bernert  Voere X4 408 CT  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 49 zm. 2 / st. 29
14. Piotr Kies  300.prc  Magnum tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
15. Andreas Lämmcken  Fortmeier M2002 .338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 28 zm. 1 / st. 28
16. Kevin Pospesch  Sako TrG .300 WinMag  Magnum tak zm. 2 / st. 9 zm. 1 / st. 11
17. Silvio Blumrodt  Walküre 300WSM  Magnum tak zm. 1 / st. 5 wybierz
18. Daniel Muela Berbel  RPR .338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 19 zm. 2 / st. 19
19. Marc Schneider  AS-H Walküre .338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 20 zm. 2 / st. 20
20. Rafał Mędzin  SAVAGE 110 338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
21. Christian Leffler  X-OUT 300NormaMag   Magnum tak zm. 2 / st. 25 zm. 2 / st. 25
22. Uwe Nauck  Bergara B14 HMR, .300 PRC  Magnum tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
23. Jan Małek  Sako TRG M10.338 LM   Magnum tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 7
24. Tobias Mannel  Savage 338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 21 zm. 2 / st. 21
25. Volkert Wisman  cadex  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 46 zm. 2 / st. 42
26. Dieter Galzow  Savage .338Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 16 zm. 2 / st. 16
27. Bernhard Grohl  Voere X3 .338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 39 zm. 1 / st. 36
28. Bernhard Grohl  Voere X3 .375 Cheytac  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 40 zm. 2 / st. 36
29. Michał Horłoza  DCR 700 .300 PRC  Magnum tak zm. 2 / st. 6 zm. 1 / st. 6
30. Stanisław Karpiński  NC Rado 300WSM  Magnum tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
31. Sven Lehmann  ASH Walküre .338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
32. Andre Kuhn  Voere X3 .338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 12
33. Oliver Klesen  Sako TRG42 300 win mag   Magnum tak wybierz zm. 2 / st. 12
34. Peter Krätschmann  Voere X4 338 Lapua magnum  Magnum tak zm. 2 / st. 26 zm. 2 / st. 26
35. Georges Bigdowski  Remington 700 .338LM  Magnum tak zm. 2 / st. 24 zm. 2 / st. 24
36. Frank Salewski  Ruger mit Athlon  Magnum tak zm. 1 / st. 18 zm. 1 / st. 21
37. Johannes Brenner  Cadex Tremor CDX50 .50BMG  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 39 zm. 2 / st. 28
38. Andreas Düren  Voere .338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 20
39. Michael Münzberg  Sako TRG 42 .300 WinMag  Magnum tak zm. 2 / st. 29 zm. 1 / st. 29
40. Sand Torsten Sand  Ruger .338 Lapua Magnum  Magnum - zm. 2 / st. 31  
41. Robert Kobylarek  CADEX 338 LAPUA  Magnum tak zm. 1 / st. 34 wybierz
42. Markus Strasser  fortmeier M2002TD  Magnum tak zm. 2 / st. 21 zm. 2 / st. 6
43. Rafal Rozner  Savage Elite Prec. 338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 36 zm. 1 / st. 34
44. Ryszard Kowalski  300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 1 zm. 2 / st. 1
45. Andreas Mursall  Steyr SSG 08 338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 48 zm. 1 / st. 42
46. Petko Petkov  Ultimatum Precision Deadline .338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 7 zm. 2 / st. 5
47. Elke Kirchherr  Walküre .338LapuaMag  Magnum tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 9
48. Helmut Dugnus  Fortmeier M2002 .338LM  Magnum tak zm. 2 / st. 10 zm. 2 / st. 10
49. Andreas Mursall  Victrix Tormentum 375 CT  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 48 zm. 2 / st. 44
50. Tomasz Żak  Barnard 300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 40 zm. 1 / st. 39
51. Rene Lenssen  DLA Ascalon 300 Norma Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
52. Daniel Freudenthaler  KS arms 338 lapua  Magnum tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 13
53. Robert Libek  dcr 300 prc libero  Magnum tak zm. 2 / st. 5 zm. 1 / st. 5
54. Peter Looff  Barnard Precision .375 [37XC[  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 45 zm. 2 / st. 41
55. Klaus Wolters  Victrix Tormento V 375 Chey Tac  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 42 zm. 2 / st. 38
56. Szymon Brzyski  300 NM  Magnum tak zm. 2 / st. 33 zm. 2 / st. 33
57. Andreas Hempel  Christensen 300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 44 wybierz
58. Petr Mothejl  Kelbly Grizzly II, 7mm RSAUM  Magnum tak zm. 1 / st. 24 zm. 1 / st. 24
59. Ronny Knorn  Fortmeier M2002 .50 BMG  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 44 zm. 2 / st. 40
60. Henry Haller  Steyr SSG08 Patrone Hand,ade  Magnum tak zm. 1 / st. 17 zm. 2 / st. 17
61. Markus Schantz  Fortmeier M2002, .338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 27 zm. 1 / st. 27
62. Markus Hirche  Cadex CDX-300 Light 300PRC  Magnum tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 15
63. Matthias Iden  Blaser R93 .300WinMag  Magnum - zm. 2 / st. 34  
64. Max Wolters  R8 , 300Norma Mag  Magnum tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 14
65. Thomas Reinhard Viering  SWS 2000 .338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 45 wybierz
66. Jan Prinsen  BixnAndy 338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 7
67. Stefanie Bickert  Sako TRG 42 338Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 29 zm. 1 / st. 19
68. Roman Hamulak  Savage 338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 43 zm. 1 / st. 41
69. Roger Muller  SAKO TRG42 338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 47 zm. 1 / st. 43
70. Carsten Wicher  ASH Walküre .338 LapuaMag  Magnum tak zm. 1 / st. 22 zm. 1 / st. 22
71. Roger Muller  Barnard PCHEY 375 cheytac  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 47 zm. 2 / st. 43
72. Armin Lüdecke  Ruger 338 Lapua  Magnum tak zm. 2 / st. 18 zm. 2 / st. 18
73. Tomasz Koroluk  Savage 338 Lapua Magnum  Magnum tak zm. 2 / st. 22 zm. 1 / st. 26
74. Stanisław Greszta  Larsen 300wm  Magnum tak zm. 1 / st. 33 zm. 2 / st. 30
75. Josef Prochazka  300 PRC  Magnum tak zm. 2 / st. 13 zm. 2 / st. 13
76. Sven Koch  Bergara HMR .300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 10
77. Velibor Pesic  Cal. 300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 31 zm. 1 / st. 31
78. Thomas Schaack-Fischer  RS9 Heaney  Magnum tak zm. 1 / st. 41 zm. 1 / st. 38
79. Wolfgang Farken  Bergara BD14 300PRC  Magnum tak zm. 1 / st. 46 wybierz
80. Marcin Ziółkowski  AI AX338 .338LM  Magnum tak zm. 2 / st. 11 zm. 2 / st. 11
81. Sławomir Kopy¶  Lufy com pl  Magnum tak zm. 1 / st. 42 zm. 1 / st. 40
82. Frank Bickert  Barrett MRAD 338Lapua Magnum  Magnum tak zm. 1 / st. 26 zm. 1 / st. 18
83. Lars Hausmann  Voere X3 .338 LapuaMagnum  Magnum tak zm. 1 / st. 37 zm. 1 / st. 35
84. Lars Hausmann  Fortmeier M2002 .416 Barret  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 38 zm. 2 / st. 35
85. Roy Smit  33XC Ascalon  Magnum tak zm. 1 / st. 32 zm. 1 / st. 32
86. Mariusz Sulik  Lufy.com.pl , 338 LM  Magnum tak zm. 2 / st. 32 zm. 2 / st. 32
87. Darius Kurzynski  Walküre 338 LM  Magnum tak zm. 1 / st. 30 zm. 1 / st. 30
88. Angela Martin  ASH Walküre .300NormaMag  Magnum tak zm. 1 / st. 38 zm. 1 / st. 37
89. Sven Liehret  ANSCHÜTZ 1782 .300WinMag  Magnum tak zm. 2 / st. 12 zm. 1 / st. 17
90. Krzysztof Orzeł  Fortmaier m2002  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 37 zm. 2 / st. 34
91. Maximilian Kratzer  Savage 110 .338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 35 zm. 1 / st. 33
92. Reinhard Mack  SAKO TRG 42 /.338LM  Magnum tak zm. 1 / st. 25 zm. 1 / st. 25
93. Léonard Moufang  Keppeler .300 Norma Magnum  Magnum tak zm. 2 / st. 27 zm. 2 / st. 31
94. Andrzej Blok  JC 300 Norma Magnum  Magnum - zm. 2 / st. 30  
95. Ralf Nitsch  Victrix Crown  UltraMagnum tak zm. 2 / st. 43 zm. 2 / st. 39
96. Marcin Orylski  Dolphin 338 LM  Magnum tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
97. Claude Ging  SAKO TRG 42  Magnum tak zm. 2 / st. 19 zm. 2 / st. 22
98. Bastian Adam  Victrix Scorpio V .338 Lapua Magnum  Magnum - zm. 2 / st. 35  
99. Simon Duinmaijer  Barnard Precision 300 Norma Magnum  Magnum tak zm. 2 / st. 17 zm. 2 / st. 14
100. U1 1    Magnum tak zm. 2 / st. 36 zm. 2 / st. 27
101. Mariusz Łokaj  SSG 08 MANLICHER 0.300 WIN MAG  Magnum tak wybierz wybierz



Lista zarejestrowanych osób bez broni.
Imię i NazwiskoKod i miastoImię i NazwiskoKod i miasto

- --Vanessa Meerten6191Ed Beek
Susanne Aniol32683 BarntrupAnn-Sophie Memmel97076 Würzburg
Andreas Bach75382 AlthengstettDeimante Mockevice08417
Iwona Banach86-050 Solec KujawskiBeata Moskal30-221 Kraków
Dorothee Becker45768 MarlLennard Nees24800 Elsdorf-Westermühlen
Grzegorz Bojanowski99-340 Kro¶niewiceSabrina Nees24800 Elsdorf-Westermühlen
Alicja Buczkowska 81-381 GdyniaAndżelika Pawlak05-092
Petra DanapelJesteburgFelix Pirazzi80538
Petra DanapelJesteburgPaulina Ptach- Babula73-110
Anna Maria De Looff V/d Vaart1973Rt IjmuidenIwona Salamaga55-114 Szewce
Anna Maria De Looff V/d Vaart1973Rt IjmuidenAnita Schimmel3816Sv
Rudolf Detiege48167 MünsterThomas Schindler82131 Gauting
Reinhold Eckert91575 WindsbachJenny Simmonds20097 Hamburg
Susanne Feidt14621 Schönwalde - GlienStefan Spangenberger85114 Buxheim
Nathalie Gross69123 HeidelbergKarolina Szała¶na66200
Lennart Hahn38116 BraunschweigChristopher Wagner56288 Laubach
Truus Hermans6006Pp WeertSylwia Wiecha73-110 Stargard
Alina HrynowieckkBydgoszcz 85-843Jörg WiesmannGladbeck
Dobrochna Kaczmarek-DylaDentlein Am ForstAgnieszka WoĽniakSkórzewo
Eva-Anna-Helena Knorn96135 StegaurachDiane Zeun84048 Mainburg
Sven Liehret96129 StrullendorfMarta Zurowska81735 Monachium
Angela Martin15834 Rangsdorf Jakub Żychiewicz30-079
Lista zarejestrowanych samochodów.
Nr rejestracyjnyMarka i modelNr rejestracyjnyMarka i model

12099Bmw X5N-ML4773Nissan Navara
1TC2051Hyundai SantafeNOTYETNot Yet
1TV0504Volskwagen AmarokNWM-PQ91Ford Fiesta
2-ZSP-93Bmw 435DNWMM100Ford Ranger
222KVKAudi A6OD-RN-4444Mercedes E
2AF8038Vw TouaregOFXS338EFord Explorer
2Z68384Toyota LcOHV-UH-465Toyota Avensis
5H2Toyota Land Cruiser 100OHZ-MT104Opel Astra
9AM7618Dodge Ram 2500OK-RJ258Skoda
9A·7618Dodge Ram 2500OPO4GU5Renault Master
9C76577Ford CustomP-AM114Ford Tourneo Custom
A-KE183Opel Astra KombiP-DL999Mercedes Sprinter
B-AR1547Mercedes Benz, VitoPCT78172Ford Mondeo
B-KS-136Audi Q5PE-MT276Vw
B929ALRIsuzu D MaxPFW1603Skoda Oktavia
BA-AD2016Ssangyong KorandoPIRD338Mercedes Vito
BABP289Skoda OctaviaPMI18550Mercedes Glk
BAR-KG668Ford TransitPMI20HWMercedes C Klasy
BARIE527Ford MondeoPN6999EKia
BCE883Audi Sq 7PN8700AToyota, Osobowy
BE853560Jeep Grand CherokeePNT26083Skoda Fabia Ii
BE871765Seat Leon CupraPO1MX86Skoda Kodiaq
BHACU17Nissan MicraPO2G884Vw Tuareg
BI973AVFord CustomPO3AV56Vw Tiguan
BN-PS-722Vw Volkswagen PassatPO4K050Nissan Patrol
BOO1191Mercedes-Benz R350PO4MP64Renault Master
BSFW440Bmw 440PO6MU85Bmw X3
C-VW1996Vw T4PO7EH14Mitsubishi L-200
CBY1MMercedes Benz W124PO7TW36Mercedes A Class
CBY2011WRenault KadjarPO8CE68Bürstner
CBY35922Skoda SuperbPODAMYPÓ¬NIEJAudi Q8
CT1075RJeep CompassPODAV69Mercedes Gl
CT16821VolvoPSE44ULLr
CT2926UMercedes XPSE58166Iveco
CW-AB338Ford RangerPY22069Audi Q6
D7FTRam 1500PY55162Vw Buzz
DASP900Vw T5PY66092Bmw X7
DB5688HNissan X-TrailPY66255Ssangyong Muso Grand
DE-FY369Mercedes C KlassePZ07236Vw Polo
DH-442-MGMb W211PZ102MNBmw X3
DLU0573AVw CaddyPZ1C581Mercedes Viano
DLU95392RenaultPZ1N553Citroen C5
DTR57987Skoda OctaviaPZ216RRLand Rover Discovery
DUWF9003Nissan NavaraPZ2A355Toyota Highlander
DW8S456Audi A7PZ5R782Mondeo
DW9R475Opel InsygniaPZ629VJSeat Alhambra
DWR8879HSkodaPZ835GXPeugeot 308 Sw
E-FH1020Skoda KaroqRD-HD294Ml 350 Cdi
EA-P73Vw T5RD-KM7Land Rover Defender
EBEPY409Porsche CayenneRD-TX1000Ford Ranger Raptor
EH-JO120Jeep Grand CherokeeRERD8116Mb C 180
EI-II1182Opel VivaroREY1069Suzuki Gj
EJ-750-AWFord MondeoROMP11EMercedes Eqa
EKU08222Skoda KodiaqRP01Jeep Grand Cherokee
ES4992AToyota CamryRSCM264Mercedes Benz Viano
ESK7X11Sprinter MercedesRZ-CR308Skoda Kamiq
EUVT333EFord Kuga HybridRZ-ST210Mercedes V-Klasse
FB-LM301Bmw 318DS-ER1040Volkswagen Tiguan
FCZ1710Kia Rio. Renault Master SC505AYBmw
FDB-BA416Jeep WranglerSEAY9Ram 1500
FDB-LR-338 Ford KugaSFBS1991Mazda 3 Mps
FFB-R870Seat LeonSHG-B-338Audi A6
FG3501JKia Niro SI85075Volvo
FG7686HOpel Vivaro SIMBA990Audi S6
FMI46656Audi A6SLS-TV555Ford Tourneo
FOIO1011Skoda KodiaqSM-JM10Db 250
FSWNH50Mercedes RSMVW650Vw Crafter
FTL-HG123Mercedes C250DSO-WS230Skoda Octavia
FÜ-H762Mercedes VitoSR8382NJeep
FZI81420Citroen BerlingoST5386WVolvo V60
G-029-FVCitroenSTAP1030Vw T6
GA5857XVolvo V50STERF777Land Rover -Discovery
GF-V111Vw CrafterSUVG70Mercedes Glb
GMRN1983Hyundai TucsonSZ-HK308Seat Ateca
GÖUY794E S212TF–XY200Mercedes Cls
GT-385-RMPeugeot 508TFOO123Fiat Ducato
GVMW308Ford KugaTKI5544HSubaru Forester
GZ-680-KBmw X3 2.0DTR-OC29Hyundai Ix 35
H-BC797Ford FocusUNBEKANNTUnbekannt
H-SY800Mercedes GleV-04-FHRDefender
HADG412Mitsubishi Colt V909TZVw Bus
HE-MT2410HyundaiVLX09SDodge Ram 1500
HG-ON293VwW-10440KSeat Arona
HH-NJ372Ford FocusW0TARANFord Raptor
HHIR602Audi A6W0VROOMBmw X6M
HMJ584Vw CaddyWB7164YAudi
HVL-LF606Fiat WohnmobilWE1E922Skoda Octavia
HVL-MI444Bmw X3WE1M203Ford Fokus
IN-BU3535Audi A6WE339YMRenault Talisman
IN-MS-412Audi A3WE6X360Bmw 3
INMS412A3WE8F972Lexus
KBU033Audi Q7WFTO711Vw-Passat
KCHXT11Audi Sq7WI080MFBmw M440I
KFPE777Mitsubishi PajeroWI640JYVw Tiguan Allspace
KI-QX-340Mercedes GlkWI664NGVolvo XC90
KK0866GToyota Corolla WIS-RD999Audi A4
KK66063Citroen BerlingoWK80432Toyota Rav-4
KLEKW308Volvo V90WLWK993Vw
KLZ012Vw PassatWN4569JSubaru Forester
KND9477Golf 5WOBC848EVw Id Buzz
KR0417XOpel OmegaWP7983RSkoda Octavia
KR115NHMitsubishi Pajero WPI3773GDacia Duster
KR1MU58Mercedes BenzWPI5045PLand Rover D3
KR2PS24Audi Q7WPR55273Bmw X6
KR4F383Volvo V60 WR-PH74Mercedes Gl
KR5YK55Jeep WranglerWÜ-AM-321Seat Leon Fr
KRA7148LVolvoWU2548Toyota
KT93619Bmw X3 WU2814PKia
KTA0942UToyota Lc120WU7265LPorsche
KU-BX14Vw TouranWU9430LAudi Q7
L978LJSubaru XvWUN-KF40Nissan Qashqai
LBCW90Audi A4WW175AKMazda 3
LBL48749Hiundai Santa FeWWDG1007Audi A3
LDKXT663Audi A3WWS7081Bmw 120D
LIF-IC33Mercedes C220DWZ644EXOpel Insignia
LIPSU591Skoda KodiaqWZ6905XJeep Grand Cherokee
LMG745Bmw745X-911-FBDacia Jogger
LU308MUJeepX0911-FBDacia Jogger
LU456352OpelZ711Ram 1500
LWLRA528Mercedes Vito ZGR3E50Renault Alaskan
M-MA1162Porsche Macan GtsZGRCG26Audi A4
M-WG1764EVw Id.4ZGY13830Renault Laguna
MA-RC308EJeep RenegadeZGY33263Mazda 3
MAA1344Dacia DusterZGY48399Vw Tiguan
MAI-QW-76Hyndai Santa FeZKA41930Volvo Xc 90
MDFEU102Skoda KodiaqZPL24086Bmw X5
ME-AD1110Volvo V40ZPL34704Toyota 4Runner
MEF150Ford F150ZPL94239Range Rover
MEMK212Land Rover ZS299NYSubaru Outback
MEOO888-ZS329PLSeat Ateca
MI-HA146Ford KugaZS343NCCitroen C5 Aircross
MK-VW251Vw T3 ZS426SLMercedes Glb 220D
MMA1162Porsche MacanZS503LLMazda
MNG8015Vw TiguanZS512SYVw Passat
MOS-BERNDTHIMM100Mb V-300 DZS530PFMitsubishi L200
MR-AZ222VwZS768PGToyota Rav 4
MTK-GK785A6 AllroadZST11764Land Rover Discovery 2
MTP849Audi Q7ZST72264Audi Q5